FaceBook YouTube Instagram
FaceBookna facebook

Exteriérové Termo dvere

Kvalitné slovenské dvere ideálne ako vstupné dvere do domu

ADLO Termo dvere sú svojou jedinečnou konštrukciou ideálne pre vchodové dvere
do rodinného domu. Spĺňajú parametre aj pre nízkoenergetické, pasívne domy a drevodomy.
Radi vám osobne poradíme pri výbere. Môže prísť za Vami náš odborník,
môžete navštíviť našu predajňu, alebo poslať nezáväzný dopyt


 • Navštívte našu predajňu

  S výberom vám pomôžu špecialisti
  v 12 značkových predajniach ADLO
  a v 11 zmluvných predajniach v celej SR

  Kde nás najdete

 • Nezáväzný dopyt na dvere

  Napíšte nám o svojej predstave
  bezpečnostných dverí. My vám obratom
  pripravíme predbežnú cenovú ponuku.

  Nezáväzný dopyt

 • Obchodný zástupca ADLO

  Náš autorizovaný obchodný zástupca
  Vám priamo u Vás poradí, aké
  bezpečnostné dvere z hľadiska
  požiadaviek a ceny sú pre Vás najvhodnejšie.

  Kde nás najdete

V čom je výnimočnosť slovenských ADLO exteriérových dverí?

Je v nich použitá nová revolučná konštrukcia termoizolácie do vonkajších exteriérových podmienok. Extrémna tepelnoizolačná schopnosť Termo dverí U=0,9 W/M2K znižuje únik tepla na minimum.
Pri ich výrobe boli použité výhradne mrazuvzdorné materiály a materiály odolné dažďu a vlhku. Elektrolytické zinkovanie oceľovej konštrukcie zaručuje protikoróznu odolnosť.

Termo zárubňa - Pri Exteriérových Termo dverách sa využíva špeciálna Termo ADLO zárubňa. Prerušuje tepelný most a zabraňuje zrážaniu vzdušnej vlhkosti z vnútornej strany zárubne.

Cena exteriérových Termo dverí - Cena dverí sa počíta podľa vašich požiadaviek na dvere. Podľa rozmeru, vybratého dizajnu, stupňa bezpečnosti, presklenia. Radi Vám vypočítame cenu na mieru – kontaktujte nás.

Realizácie ADLO exteriérových dverí

V čom je výnimočnosť slovenských ADLO exteriérových dverí?

1. Bezpečnostnostná trieda

Môžete si vybrať dvere s bežnou ochranou, alebo vo vyššej bezpečnostnej triede. Triedy sa líšia napr. počtom istiacich bodov, ktoré kotvia dvere do zárubne, alebo podlahy.

2. Vzhľad dverí – vyberáte si čo sa páči Vám

Vaše vchodové dvere môžu na prvý pohľad vyzerať nenápadne, alebo môžu byť výrazným prvkom doplňujúcim celkovú fasádu a charakter vášho domu. Dvere môžu byť s rôznou štruktúrou povrchu a farebnosti - aj s rozdielnou kombináciou vzhľadu zvnútra/zvonku.

Vchodové dvere so svetlíkom, alebo so sklom

Použitie skla v ADLO exteriérových Termo dverách je v súlade kvalitnou termoizoláciou a bezpečnosťou. Pri ich výrobe je používané izolačné AdloTermotrojsklo, s vysokou tepelnou izoláciou U=0,6 W/M2K , vhodnou aj do nízkoenergetických budov. Nové revolučné kotvenie skla s prerušeným tepelným mostom zabraňuje zrážaniu vzdušnej vlhkosti v súlade s normou STN 73 0540-2 Zmena Z1 z r.2005. (platí ak v zádverí je udržiavaná teplotu vzduchu na 20°C a relatívna vlhkosť pod 50%).

Dokonca máte možnosť výberu rozdielneho vzhľadu skla zvnútra/zvonku. Pri dverách s vyššou mieru bezpečnosti (2, 3, 4) je používané certifikované pancierové sklo. Jedná sa o viacvrstvové sklo, čím je hrubšie- má viac vrstiev - tým je vo vyššej bezpečnostnej triede.

V našej ponuke nájdete aj zabezpečenie okien

Dvojkrídlové vchodové dvere

Dvojkrídlové exteriérové Termo dvere poskytujú podobne ako jednokrídlové absolútnu voľnosť pre výber povrchu, presklenia a farebnosti. Môžu byť aj so svetlíkom, pričom sa zachováva úroveň kvality termoizolácie a bezpečnosti podľa vašich potrieb. Každé ADLO dvere sú jedinečné, vždy sa vyrábajú na mieru.

Dvojkrídlové dvere môžu obsahovať Atesty na: Bezpečnosť, Protipožiarnosť, Zvukovú izoláciu, Tepelnú izoláciu. Montáž dvojkrídlových dverí je možná len do novej ADLO zárubne Viac informácii o dvojkrídlových dverách dostanete v ADLO predajniach, alebo cez našich obchodných zástupcov. Stačí vyplniť dotazník, ozveme sa vám späť.

3. Rozmer dverí

Štandardne sa jedno dverné krídlo vyrába v typizovanom rozmere 80 x 197cm, prípadne 90 x 197 cm (šírka x výška). ADLO ponúka možnosť vyrobiť vchodové dvere na mieru podľa vašich požiadaviek v akýchkoľvek atypických rozmeroch. Napríklad na požadovaný rozmer 70 cm, 80 cm, 120 cm, 140 x 200 cm, alebo iný. Minimálny rozmer jedného dverného krídla je 35 x 70cm. Maximálny rozmer je 105 x 250cm. Pri dvojkrídlových dverách je maximálny rozmer 210 x 250cm + zárubňa.

4. Inteligencia dverí

Biometrické ovládanie dverí - cez bluetooth a čítačku prstov. Vaším prstom alebo mobilným telefónom dvere plne zamknete / odomknete, a to vo všetkých istiacich bodoch.

Smart dvere - cez pripojený digitálny priezorník s kamerou vás dvere informujú o podozrivých aktivitách pred nimi skôr, ako by ich zlodej napadol. Dvere komunikujú s Vaším Smartfónom.

Live - oproti SMART dverám dokážu komunikovať „on-line“obrazom aj zvukom s vaším mobilom. Pre túto alternatívu je potrebné WIFI pripojenie.

Cena exteriérových Termo dverí

Cena dverí sa počíta podľa vašich požiadaviek na dvere. Podľa rozmeru, vybratého dizajnu, stupňa bezpečnosti, presklenia. Radi Vám vypočítame cenu na mieru

LETNÉ ZĽAVY
až do 240€

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie

Predajne Galéria realizácií Video galéria

Cookies