tlačiť na facebook odporučiť napíšte nám

Bezpečnostné dvere

Zvoľte si rad bezpečnostných dverí a bezpečnostnú triedu:

  • Rad Economy – bezpečnostné dvere spĺňajúce všetky EU normy a certifikáty odolnosti voči vlámaniu v bezpečnostných triedach 1, 2 a 3, a to za veľmi prijateľné ceny.
  • Rad Elite – bezpečnostné dvere odolávajúce podstatne širšiemu spektru spôsobov napadnutia ako vyžadujú všetky EU normy a certifikáty odolnosti voči vlámaniu. Sú v nich aplikované naše viac ako 25 ročné skúsenosti so spôsobmi násilného prekonávania dverí. Vďaka mnohým konštrukčným zmenám nad rámec uvedenej bezpečnostnej triedy, garantujú vždy podstatne vyššiu odolnosť, ako požaduje príslušná bezpečnostná trieda. Možnosť voĺby bezpečnostnej triedy 2, 3, 4 a dokonca aj 5, ako neprekonateľné a najbezpečnejšie dvere na trhu.


Zvoľte si protipožiarnu odolnosť, prípadne horľavosť povrchu. Od základnej protipožiarnosti, danej celooceľovou konštrukciou dverí, cez 30, 45, až po 60 minút podľa všetkých potrebných EU noriem.

Zvoľte si zvukovú odolnosť od základnej 33 dB, 39 dB, 40 dB, 42 dB až po AUDIO podľa všetkých potrebných EU noriem.

Zvoľte si rozmery dverí presne podľa Vašich potrieb. Šírku, výšku, jednokrídlové, dvojkrídlové, prípadne doplnené svetlíkom?. Doporučíme Vám pre Vás najvhodnejší profil zárubne, jej hĺbku podľa hrúbky múru, umiestnenie do rohu, apod. Prečo sa prispôsobovať štandardom?

Zvoľte si materiál povrchu dverí. Lamino MDF, striekaný povrch, prírodnú dýhu, či drevený masív.

Zvoľte si farebnosť a dizajn dverí. Štruktúru dreva, jednofarebné, lištovanie, profilovanie, kazetu... nezabúdajte, že s každej strany dverí môžete mať inú farebnosť aj iný dizajn. K tomu si zlaďte odtieň zárubne, či jej obložku z rovnakého materiálu ako sú dvere, prípadne priamo drevodekor na zárubni. Dvojfarebnosť zárubne je tiež možná. Farba bezpečnostného prahu sa pravdaže prispôsobí.

Zvoľte si príslušenstvo dverí. Vložku s kľúčmi, kovanie, typ priezorníka, retiazku či zabudovanú bezpečnostnú páku.

Potrebujete presklené dvere a zároveň skutočne bezpečnostné ? Zvoľte si bezpečnostnú triedu pancierového skla v triedach 2, 3, či 4, veľkosť a tvar presklenia, číre či dekoračné sklo, dvojsklo či trojsklo. Všetko certifikované odskúšané presklenie a certifikované odskúšané ukotvenie skla do dverí s garanciou voči vypáčeniu.

Umiestnenie dverí: • dvere budú v interiéri, napr v chodbe či chránenom priestore voči poveternosti. Pokiaľ v exteriéri, máme dve možnosti : AQUA  vstupné dvere do nevykurovaného priestoru TERMO vstupné dvere do vykurovaného obývaného priestoru

Väčšinu voliteľných prvkov si môžete navzájom kombinovať, takže vzniká neprekonateľné množstvo variácií a druhov bezpečnostných dverí, presne podľa Vašich potrieb.

Ak máte akúkoľvek inú atypickú požiadavku, skúste cez naše Špeciálne riešenia“. 

Príjemné Letné zľavy, bezpečnostné dvere Economy zľava 110€ a bezpečnostné dvere Elite zľava 117€ Bezpečnostná páka na dvere ADLO, letná zľava 15% Akcia na povrch pre ADLO bezpečnostné dvere do bytu, zľava 50€ ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 €

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie