tlačiť na facebook odporučiť napíšte nám

Bytové bezpečnostné pivnice

Bytová bezpečnostná pivnica, originálne zabezpečenie bytových pivničných priestorov!
Na Slovensku máme státisíce bytov. A takmer každý z nich má aj svoju pivnicu. Lenže kým na bezpečnosť svojho bytu voči vykradnutiu už myslíme akosi automaticky a chránime si ho, napríklad dobrými bezpečnostnými dverami, na svoje pivničné priestory zabúdame. A pritom je to rovnako "náš" priestor, ako aj ten v byte.
A to práve v poslednom období využívajú zlodeji. Nárast počtu vykradnutých bytových pivníc je veľký a každým mesiacom sa zvyšuje.
Vo svojich pivniciach si odkladáme napríklad lyže, sánky, bicykle, pneumatiky na auto, či zaváraniny a na prvý pohľad možno nie vysokej hodnoty, práve tieto sa stávajú najčastejšou korisťou zlodejov.
Väčšina bytových pivníc je chránená vlastne len latkovými stenami a uzamykaná rôznymi visacimi zámkami.
Zlodejom nahráva aj dostatok času a kľudu, ktorú majú k svojej práci k dispozícii.

Riešením je bytová bezpečnostná pivnica.
Špeciálne pre slovenský trh vyvinutý systém ľahkej oceľovej pivničnej steny s jednoduchými dverami. Pôvodná drevená stena, ktorá ohraničuje pivničnú kóju patriacu k jednému bytu, sa nahradí novou a pevne a spoľahlivo uchytí do podlahy, stropu a bočných stien domu. Uzamknutie, po jednoduchom otočení kľúča, nám bezpečne istí dvere do podlahy, stropu aj v štandardnej výške. Bytová bezpečnostná pivnica je cenovo prístupné riešenie a pritom dostatočne pevné a odolné voči všetkým spôsobom násilného napadnutia, ktoré používajú pivniční zlodeji.
Svojim konštrukčným riešením umožňuje akékoľvek rozmery, či atypické tvary, s ktorými sa často v pivniciach stretávame.

Novoročná ponuka montáž ADLO bezpečnostných dverí zadarmo a ešte aj na splátky bez navýšenia Novoročná ponuka ADLO bezpečnostné dvere rad Economy zľava 110 EUR Zľava na Certifikované ADLO bezpečnostné dvere rad Economy D1 na VYBRATÉ POVRCHY

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie