FaceBook YouTube Instagram
FaceBookna facebook

Svetlík ADLO plný

  • Pokiaľ potrebuje len vhodne a esteticky doplniť stavebný otvor pri dverách, alebo zvýrazniť váhu, či dôležitosť Vašich vstupných ADLO dverí, využite unikátnu nepriehľadnú možnosť výplne svetlíka. Získate tým pre Vás neprekonateľnú bezpečnosť a najvyššiu možnú odolnosť voči vandalizmu, či dokonca ťažkému náradiu vlámačov.
  • Bezpečnostný svetlík plný. Na ochranu medzi interiérovými priestormi, alebo Vášho vnútorného nevykurovaného priestoru z exteriérovej strany. Až trojnásobná oceľová platňa po celej ploche (!), spájaná vlastnou ADLO technológiou, s atestovaným uchytením do bezpečnostného rámu odolným voči vypáčeniu. Všetko je ukryté pod estetickou povrchovou úpravou zhodnou s Vašimi ADLO bezpečnostnými dverami, v dizajne Hladké, vo všetkých povrchoch pre Interiér. Hrúbka výplne 18 mm.
  • Bezpečnostný svetlík plný dverový? Na ochranu Vášho vykurovaného priestoru do exteriéru. Navyše oproti svetlíku plnému Vám prináša vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti svetlíka, rovnaké ako Vaše ADLO bezpečnostné dvere, nakoľko jeho konštrukcia výplne je rovnaká. Dokonca aj vonkajší vzhľad môže byť nielen hladký, ale aj lištovaný, a to vo všetkých povrchoch pre Exteriér Termo. Hrúbka výplne je 60 mm.
  • Neprekonateľná bezpečnosť rámu svetlíka, jeho ukotvenia, všetky možnosti farebnosti,  špičkové protikorózne vlastnosti sú rovnaké ako u ADLO bezpečnostnej zárubne

Plánujete rekonštrukciu?
Zľavy až do 240€

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie

Predajne Galéria realizácií Video galéria

Cookies