FaceBook YouTube Instagram
FaceBookna facebook

Bytové bezpečnostné pivnice

Bytová bezpečnostná pivnica, originálne zabezpečenie bytových pivničných priestorov!
Na Slovensku máme státisíce bytov. A takmer každý z nich má aj svoju pivnicu. Lenže kým na bezpečnosť svojho bytu voči vykradnutiu už myslíme akosi automaticky a chránime si ho, napríklad dobrými bezpečnostnými dverami, na svoje pivničné priestory zabúdame. A pritom je to rovnako "náš" priestor, ako aj ten v byte.
A to práve v poslednom období využívajú zlodeji. Nárast počtu vykradnutých bytových pivníc je veľký a každým mesiacom sa zvyšuje.
Vo svojich pivniciach si odkladáme napríklad lyže, sánky, bicykle, pneumatiky na auto, či zaváraniny a na prvý pohľad možno nie vysokej hodnoty, práve tieto sa stávajú najčastejšou korisťou zlodejov.
Väčšina bytových pivníc je chránená vlastne len latkovými stenami a uzamykaná rôznymi visacimi zámkami.
Zlodejom nahráva aj dostatok času a kľudu, ktorú majú k svojej práci k dispozícii.

Riešením je bytová bezpečnostná pivnica.
Špeciálne pre slovenský trh vyvinutý systém ľahkej oceľovej pivničnej steny s jednoduchými dverami. Pôvodná drevená stena, ktorá ohraničuje pivničnú kóju patriacu k jednému bytu, sa nahradí novou a pevne a spoľahlivo uchytí do podlahy, stropu a bočných stien domu. Uzamknutie, po jednoduchom otočení kľúča, nám bezpečne istí dvere do podlahy, stropu aj v štandardnej výške. Bezpečnosť zvyšuje horné a spodné istenie GUARDIA. Bytová bezpečnostná pivnica je cenovo prístupné riešenie a pritom dostatočne pevné a odolné voči všetkým spôsobom násilného napadnutia, ktoré používajú pivniční zlodeji.
Svojim konštrukčným riešením umožňuje akékoľvek rozmery, či atypické tvary, s ktorými sa často v pivniciach stretávame.

Plánujete rekonštrukciu?
Zľavy až do 240€

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie

Predajne Galéria realizácií Video galéria

Cookies