tlačiť na facebook odporučiť napíšte nám

Svetlík ADLO plný

  • Pokiaľ potrebuje len vhodne a esteticky doplniť stavebný otvor pri dverách, alebo zvýrazniť váhu, či dôležitosť Vašich vstupných ADLO dverí, využite unikátnu nepriehľadnú možnosť výplne svetlíka. Získate tým pre Vás neprekonateľnú bezpečnosť a najvyššiu možnú odolnosť voči vandalizmu, či dokonca ťažkému náradiu vlámačov.
  • Bezpečnostný svetlík plný. Na ochranu medzi interiérovými priestormi, alebo Vášho vnútorného nevykurovaného priestoru z exteriérovej strany. Až trojnásobná oceľová platňa po celej ploche (!), spájaná vlastnou ADLO technológiou, s atestovaným uchytením do bezpečnostného rámu odolným voči vypáčeniu. Všetko je ukryté pod estetickou povrchovou úpravou zhodnou s Vašimi ADLO bezpečnostnými dverami, v dizajne Hladké, vo všetkých povrchoch pre Interiér. Hrúbka výplne 18 mm.
  • Bezpečnostný svetlík plný dverový? Na ochranu Vášho vykurovaného priestoru do exteriéru. Navyše oproti svetlíku plnému Vám prináša vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti svetlíka, rovnaké ako Vaše ADLO bezpečnostné dvere, nakoľko jeho konštrukcia výplne je rovnaká. Dokonca aj vonkajší vzhľad môže byť nielen hladký, ale aj lištovaný, a to vo všetkých povrchoch pre Exteriér Termo. Hrúbka výplne je 60 mm.
  • Neprekonateľná bezpečnosť rámu svetlíka, jeho ukotvenia, všetky možnosti farebnosti,  špičkové protikorózne vlastnosti sú rovnaké ako u ADLO bezpečnostnej zárubne

Novoročná ponuka montáž ADLO bezpečnostných dverí zadarmo a ešte aj na splátky bez navýšenia Novoročná ponuka ADLO bezpečnostné dvere rad Economy zľava 110 EUR Zľava na Certifikované ADLO bezpečnostné dvere rad Economy D1 na VYBRATÉ POVRCHY

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie