FaceBook YouTube Instagram
FaceBookna facebook

Krimisprávy

Krimisprávy sú tvorené v spolupráci s OZ BÝVAJME BEZPEČNE, www.byvajmebezpecne.sk.

3 krádeže do rodinných domov v Hlohovci

07. 12. 2012

Hlohovskí policajti prichytili páchateľov krádeže pri čine. Policajná hliadka si 5. decembra o 04.20h pri bežnom výkone služby všimla dvoch podozrivých mužov. V Hlohovci na Ulici M. Benku sa krčili v kríkoch a keď policajti pristúpili k nim, pokúsili sa o útek. Po ich obmedzení na osobnej slobode a vypočutí vyšlo najavo, že sa mali dopustiť krádeže. Na uvedenej ulici preliezli oplotenie rodinného domu a z kovovej, elektricky ovládanej brány, demontovali dve ramená s elektromotormi. Vyniesli ich von na ulicu, kde ich už prichytili policajti. Majiteľovi spôsobili škodu za 1037,-€.
Z ďalšieho vyšetrovania vyšlo najavo, že sú podozriví ešte z dvoch krádeží. Predošlú noc na Ulici Rázusovej starší z dvojice preskočil železnú bránu rodinného domu a zo dvora ukradol 4 hliníkové disky kolies s pneumatikami. Von ich podával svojmu komplicovi, ktorý ich ukryl do neďalekých kríkov, kde zároveň čakal na kupca. Majiteľovi spôsobili škodu 684€.
Táto dvojica je podozrivá aj z krádeže z 1. decembra. Na Družstevnej ulici po predchádzajúcej dohode preskočili páchatelia vysoký plot na rodinnom dome. Prešli do komory, ktorú si kľúčom zasunutým vo dverách otvorili a ukradli odtiaľ uhlovú brúsku, súpravu kľúčov a rádio. Majiteľa poškodili o 215,-€. Poverený príslušník polície 26 ročného muža z Maduníc a 21 ročného z Dvorníkov obvinil z prečinu krádeže. Obaja muži boli zadržaní pri páchaní trestného činu a riešení sú v tzv. super rýchlom konaní. Za krádeže im hrozí dvojročné väzenie.
Zdroj: Krajské riaditeľstvo policajného zboru Trnava

AKCIA bez DPH bezpečnostné dvere

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie

Predajne Galéria realizácií Video galéria

Cookies