tlačiť na facebook odporučiť napíšte nám

Crime Prevention CPTED ÍRSKO 2010

Crime Prevention through Environmental Design Cork, Ireland 13. –14. 9. 2010
Konferencia CPTED sa konala v Maryborough House Hotel v Írsku, v meste Cork v pondelok a utorok, 13. a 14. septembra 2010.
Konferencia bola konaná na základe medzinárodného projektu CPTED, čo je prevencia kriminality už pri plánovaní a projektovaní budov. V Európe je pojem CPTED známy tiež ako zníženie kriminality a strachu z kriminality, urbanistické a architektonické riešenie.
Na túto jedinečnú a veľkú medzinárodnú konferenciu dostala pozvanie aj naša spoločnosť ADLO - Bezpečnostné dvere ako jediná súkromná spoločnosť, jediný výrobca bezpečnostných dverí z Európy. Našu spoločnosť ADLO - Bezpečnostné dvere zastupoval Mgr.Daniel Mello, riaditeľ komunikácie.
Naša účasť mala nepostrádateľný význam, nakoľko naše medzinárodné skúsenosti sú na najvyššej úrovni a tiež sme prezentovali už po niekoľký krát projekt Bývajme Bezpečne (vzdelávanie verejnosti), ktorého sú garantmi ADLO - Bezpečnostné dvere a Prezídium Policajného zboru Slovenskej republiky.
Tejto konferencie sa zúčastnilo viac ako 100 účastníkov, odborníci prevencie a odborníci architektúry a to až z 22 štátov Európy. Zúčastnené štáty konferencie: Holandsko, Cyprus, Rumunsko, Rakúsko, Dánsko, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Chorvátsko, Portugalsko, Španielsko, Fínsko, Bulharsko, Francúzsko, Anglicko, Taliansko, Polsko, Maďarsko, Slovensko, Nemecko, Škótsko, Írsko.

« »

Počet položiek: 19, Aktualizované: 17. 10. 2010

Zadarmo bezpečnostná ADLO zárubňa rad Elite, rad Economy ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 €

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie