na facebook
Krytka panoramatického priezorníka Strieborná

Krytka panoramatického priezorníka Strieborná

Katalógové číslo 2310-0033
Cena bez DPH: 2,50 € Cena s DPH: 3,00 €

Použitie:

Krytka na priezorník je určená na zakrytie panoramatického priezorníka z vnútornej strany dverí, tak aby nebolo zvonku vidieť či sa vo vnútri svieti alebo nie.

Namontovaním krytky na priezorník na vchodové dvere do bytu získate jednoduchého pomocníka, ktorý významne zvýši úroveň Vašej anonymity a bezpečnosti.

 

Popis:

Krytka na priezorník sa jednoducho navlečie na vnútorný diel priezorníka, ktorý sa potom spojí a zoskrutkuje s vonkajším dielom cez dopredu vyvŕtaný otvor vo dverách. 

 

Povrchová úprava:

Chróm.

 

Ovládanie:

Krytka priezorníka sa pootočením vľavo alebo vpravo odsunie od priezorníka tak, aby bolo možné cez priezorník bez problémov pozerať.

Upozornenie: Nesnažte sa krytku priezorníka zdvíhať smerom k sebe alebo hore, dôjde k zlomeniu čapu, na ktorom sa krytka otáča.

 

Montáž:

  • Je možné ju namontovať aj dodatočne.
  • Je možné ju namontovať aj svojpomocne.
  • V prípade potreby jednoduchá a ľahká výmena krytky priezorníka.

 

Dostupnosť:

Skladom na všetkých ADLO predajniach.

 

Dobrá rada:

Krytka na panoramatický priezorník je užitočný doplnok, ktorý zvýši Vašu anonymitu a bezpečnosť.  Namontovaný výsledok na ADLO bezpečnostných dverách poteší aj náročného zákazníka.


 

V prvom rade je to najvyšší výber bezpečnostných ochranných úrovní našich dverí. ADLO. Zadarmo bezpečnostná ADLO zárubňa rad Elite, rad Economy ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -175 €

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie