na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: Chcela by som sa opýtať, či je u Vás možné urobiť výmenu dverí v panelákovom byte bez potreby vybúrať a vymeniť pôvodnú zárubňu ?
Naša odpoveď je áno. No naše odporúčanie je špeciálna bezpečnostná ADLO zárubňa, ktorá obsahuje vnútorné zosilnenia vo všetkých miestach uzamykania, kde tieto integrované vnútorné zosilnenia znemožňujú jej roztiahnutie, roztrhnutie a páčenie. Každá špeciálna ADLO zárubňa sa kotví do steny po celom obvode zárubne, čo zaručuje jej pevnosť, stabilitu a nemožnosť vypáčenia a vybúrania celej zárubne. Povrchová úprava zárubní je vypaľovaná, čím Vám zaručuje nadštandardnú ochranu. A je aj možnosť použitia pôvodnej oceľovej zárubne, kde sa používa špeciálne vonkajšie zosilnenie, ktoré zabraňuje roztrhnutiu a roztiahnutiu zárubne a môže byť vo viacerých farebných odtieňoch. A teraz je už len na Vašom zvážení.
19. 01. 2007 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie