na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: Viete mi rozpísať kalkuláciu po jednotlivých položkách, dopravu na miesto montáže a je možné niektoré práce vykonať sám ?
Naša ponuka sa skladá vždy z jednotlivých položiek a vzájomným skladaním rôznych variant dverí, príslušenstva atď sa vyskladá výsledná cena výrobku a prác. Naša firma sa zaoberá kompletnými dodávkami bezpečnostných dverí vrátane ich osadenia u zákazníka. Na takto nami odvedené práce Vám poskytujeme potom komplexnú záruku, na výrobok a aj na práce spojené s osadením dverí a zárubne. Samozrejme je možnosť dvere a zárubňu zakúpiť aj bez montáže. Ceny našich výrobkov bez montáže a montážnych prác sú uvedené na našej www stránke. Čiastočne vykonanie prác Vašimi pracovníkmi nie je možné. Pri všetkej úcte, osadenie bezpečnostnej zárubne a dverí je vysoko kvalifikovaná činnosť. Pokiaľ naša firma prevezme záruku za kvalitu montáže, tak musí vykonať všetky práce svojimi pracovníkmi. Ceny našich výrobkov a prác sú rovnaké na celom Slovensku, dopravné neúčtujeme v mieste nášho montážneho strediska. Mimo strediska podľa cenníka, km sa počítajú od miesta nášho najbližšieho strediska.
27. 09. 2004 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie