na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: Poraďte mi prosím, aká je možnosť zabezpečenia sa proti nedbalým nájomníkom, ktorí nezatvárajú, nezamkýnajú vchod, resp. aké je možné sťaženie prístupu do domu ?
Vchody do bytových domov sa zabezpečujú rôzne, ale vždy to skončí na nezodpovedných nájomníkov, obyvateľov domu, každopádne najúčinnejšie je mať bezpečnostné dvere do vlastného bytu, ktoré si sami zatvárate a zamkýňate. Ale ponúkneme Vám zopár možností. Môže to byť napríklad Kovanie v prevedení Guľa - guľa, pri tomto spôsobe sa každá návšteva musí prísť zobrať ku vchodu a aj odprevadiť aj pri odchode. Kartu alebo inú elektroniku by sme neodporúčali. Chránený kľúč, to znamená, aby sa nedala urobiť kópia kľúča, resp. iba na základe bezpečnostnej karty, ktorú má správca alebo dôverník domu. Ďalej to môže byť Dobrý samozatvárač v kombinácii s už spomínaným kovaním. Bez elektrootvárača (kazí sa, dvere na diaľku otvoríte hocikomu, nevidíte kto a koľkí vojdú do domu, či sa dvere nezablokujú otvorené).
30. 08. 2004 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie