na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: Zaujímalo by ma, čo potom keď si náhodou zabuchnem kľúče, ako sa dostanem dnu? Prekoná dvere nejaký zámočník? Či sa dvere nepoškodia, až sa budú musieť vymeniť?
Pre podobné situácie máme NON STOP havarijný servis. Doporučujeme, keď sa stane, že sa zabuchnú dvere, kontaktujte firmu, ktorá Vám montovala dvere. Ona najlepšie pozná konštrukciu dverí a zabuchnuté dvere Vám otvorí odborne a bez poškodenia. Pokiaľ by Vám ich otváral nejaký zámočník, ktorý ich nepozná konštrukčne, mohol by svojou manipuláciou dvere poškodiť, až natoľko, že by mohli zostať nefunkčné alebo by bola ich funkčnosť značne poškodená. Môžeme Vám ešte odporučiť vložky proti zabuchnutiu v prevedení s pevným vnútorným kľúčom (nazývaným aj oliva) alebo s prevedením emergency. Podrobnejšie informácie dostanete v ktorejkoľvek našej predajni, zoznam ktorých nájdete na našej www stránke.
11. 08. 2004 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie