na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: Dobrý deň, mám problém s cylindrickou vložkou a to taký, že sa mi veľmi ťažko zasúva kľúč, pohyb otáčania je v poriadku, ide o zámok FAB, dajú sa nejako tieto zámky namazať alebo to treba vymeniť ? Kedysi sa to robilo grafitom, za skorú radu ďakujem.
Cylindrické vložky je možné namazať. Firma FAB vyrába špeciálny spray. Zakúpiť ho možno v každej lepšej kľúčovej službe. Dá sa použiť aj WD Spray, to je niečo obdobne. V žiadnom prípade nemažte vložku olejom (ani minerálnym ani rastlinným). Ak už bola niekedy v minulosti namazaná olejom, neostáva Vám nič iné ako ju vymeniť za novú. Na olej sa totižto nachytá prach a ten potom pôsobí ako brusná pasta a vložku jednoducho zlikviduje. Je možné, že Vám do vložky nejaký "dobrák" niečo napchal alebo nastriekal. Spray na rozdiel od grafitového prášku dokáže vnútro vložky aj vyčistiť.
20. 07. 2004 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie