na facebook

Otázky a odpovede

Vážený návštevník,
radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa Bezpečnostných dverí a služieb spoločnosti ADLO.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a čakajte našu odpoveď.
Je potrebné vyplniť všetky políčka.

Vyberte oblasť záujmu:

Vaša otázka:

chapta

Otázka: " Nie je mi celkom jasný rozdiel medzi Vašim Lištovým prevedením vzhľadu dverí a Profilovým. Vysvetlite mi to, prosím."
"Klasické hladké dvere určite každý z nás pozná. Predstavme si teda tie. Ak na takýto hladký povrch "pridáme" lištu, teda niečo, čo z povrchu vystupuje a touto lištou vytvoríme vzor - ako si môžete pozrieť na našej stránke, vytvárame tak lištové prevedenie. Farba tejto lišty môže, ale aj nemusí byť zhodná s farbou dverí. Záleží na Vás. Môžete si tiež vybrať z dvoch tvarov - teda prierezov - samotnej lišty. Lištové prevedenie si môžete zvoliť na jednu, alebo obe strany Vašich Adlo dverí a tvary nemusia byť rovnaké. Všetko podľa Vášho estetického cítenia. Toto prevedenie si môžete vybrať na dvere určené do pôvodnej, aj novej zárubne. Vzhľadom na zabezpečenie dlhodobého perfektného vzhľadu Vám ho nedoporučujeme umiestniť na stranu dverí vystavenú priamym exteriérovým vonkajším podmienkam. Profilové dvere si ľahko predstavíme, ak do hladkého povrchu je vsadená - vyfrézovaná - drážka do vnútra. Aby bol estetický výsledok prvotriedny, na dverách sú použité hrubšie, masívnejšie povrchové platne, vďaka čomu je drážka plastickejšia. Celé dvere sú tým hrubšie a montáž je možná len do novej bezpečnostnej Adlo zárubne. Celý vchod tým získava mohutnejší, majestátny vzhľad. Táto úprava je možná buď z jednej strany dverí alebo v obojstrannom prevedení, tvar drážky pravdaže nemusí byť totožný. Pokiaľ uprednostňujete klasický vzhľad dverí, doporučujeme Vám vybrať si povrch z prírodnej dyhy, namorený niektorým z odtieňov. V tomto prevedení ide skutočne o ručnú prácu majstrov stolárov, ktorí mnohonásobným ručným brúsením a šmirgľovaním, viacnásobným lakovaním nechávajú vyniknúť nádhernej kresbe prírodného dreva. Ak Vás viac oslovuje modernejší "šmrnc", vyberte si zo stále viac žiadanej kompletnej tónovej škály RAL farieb od nenápadných až po žiarivo pastelové. Táto úprava je ukončovaná viacnásobným vypaľovaním na zabezpečenie dlhej životnosti a odolnosti voči poškodeniu. Tieto úpravy sú možné aj v exteriérovom prevedení."
23. 03. 2004 
Zadarmo montáž ADLO bezpečnostných dverí rad Elite, rade Economy + zľava ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -135 € V čase dovoleniek, nedajte šancu zlodejom, ADLO neprekonateľné

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie