Spät na cenník dverí
na facebook

Zľava na dvere bez certifikovanej protipožiarnej úpravy ADLO bezpečnostných dverí
(rad Economy D3)

Katalógové číslo 1150-0019
Cena bez DPH: -25,00 € Cena s DPH: -30,00 €

Použitie:

Štandardné ADLO Bezpečnostné dvere rad Economy D3 sú vyrobené v prevedení s certifikovanou požiarnou odolnosťou v dosiahnutej hodnote EI30/EW30 a tým plnia úlohu požiarneho uzáveru bytu, nebytového priestoru, alebo domu.

Bezpečnostné dvere vyrobené bez certifikovanej protipožiarnej odolnosti neplnia úlohu certifikovaného požiarneho uzáveru.

Bezpečnostné dvere bez certifikovanej protipožiarnej odolnosti je možné použiť v prípade, ak dvere nemusia plniť úlohu certifikovaného požiarneho uzáveru, alebo ak sa jedná o vstup do chráneného priestoru, kde nie je podmienkou oddeliť chránený a nechránený priestor protipožiarnou zábranou.

 

Popis:

Bezpečnostné dvere bez certifikovanej požiarnej odolnosti majú použitú ako výplň v konštrukcii dverného krídla nehorľavé materiály, avšak  v priestore medzi ADLO dverným krídlom a ADLO zárubňou nie je nalepená protipožiarna napeňovacia páska. Konštrukcia dverného krídla je identická ako pri dverách s certifikovanou protipožiarnou odolnosťou.

 

Označenie:

Dvere bez certifikovanej protipožiarnej odolnosti majú označenie: EI00/EW00

EI00 dvere požiaru brániace po dobu 0 minút

EI - hodnota, pri ktorej sa na odvrátenej strane od požiaru sleduje priamo teplota (dvere brániace

požiaru)

EW00 dvere požiaru odolné po dobu 0 minút

EW - hodnota, pri ktorej je sledované množstvo sálavého tepla vyžarujúce z povrchu na strane odvrátenej od požiaru (dvere obmedzujúce požiar)

 

Certifikácia a atesty:

Bezpečnostné dvere ADLO vyrobené v prevedení bez certifikovanej protipožiarnej úpravy boli skúšané na požiarnu odolnosť avšak platný certifikát podľa normy STN EN 1634 nie je súčasťou dodávky.

 

Výplň dverného krídla:

Dvere vyrobené bez certifikovanej požiarnej odolnosti majú konštrukčne vo vnútri dverí ako výplň nehorľavé materiály.

 

Bezpečnosť:

Úpravou dverí na dvere bez certifikovanej protipožiarnej úpravy, sa bezpečnosť ADLO bezpečnostných dverí podľa normy EN STN 1627 nezmení. 

 

Obmedzenie:

Dodatočne nie je možné ADLO dvere upraviť na protipožiarne.

 

Dostupnosť:

Na objednávku. O možnosti objednania dverí bez certifikovanej požiarnej odolnosti dverí sa môžete informovať v najbližšej ADLO predajni.

 

Dobrá rada:

Bezpečnostné dvere vyhotovené v prevedení bez certifikovanej protipožiarnej úpravy, odporúčame zákazníkom ktorí nevyžadujú, alebo nepotrebujú bezpečnostné dvere s platným certifikátom na protipožiarnu odolnosť.

V prvom rade je to najvyšší výber bezpečnostných ochranných úrovní našich dverí. ADLO. Plánujete rekonštrukciu? Ochráňte svoj nový domov! Vymeňte STARÉ dvere za NOVÉ ADLO! Zľavy až do 230€ ADLO Exteriérové Termo dvere, Jubeo, zľava -175 € Bytové bezpečnostné pivnice zľava 100€

Referencie

Vchodové dvere do rodinného domu

Bezpečnostná páka

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Ďalšie